Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Sanitární keramika

Tradiční česká značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Umyvadlo

Nástěnná varianta umyvadla, klasické umyvadlo 60 cm, doplněné plastovým sifonem. Tento typ umyvadla má praktický umývací prostor a je jednoznačně naprosto funkční volbou.

 

Klozet

WC Závěsné, standardní design klozetu s hlubokým splachováním o standartní délce 53cm.

 

Vana

Výrobce Riho je založeno na dobré pověsti a vysoké technické úrovni českých výrobků.

Akrylátová vana Maka je uživatelsky příjemná a tvarově variabilní, stylově dotváří moderní koupelnu. Vany jsou vyrobeny ze stoprocentního akrylátového polymeru špičkové kvality, který se velice snadno udržuje, oprosti smaltové vaně je na dotek teplejší. Doplňkem mohou být skleněné vanové zástěny.

 

Baterie

Baterie Jika jsou rozumným kompromisem mezi pohledem ekonomickým a kvalitativním. Díky naši dobré spolupráci s tímto výrobcem platí i na tyto ekonomické baterie 5-ti letá garance a případný servis Jika přímo u zákazníka.

Umyvadlová baterie:

Páková stojánková umyvadlová baterie, v povrchu chromu. Součástí je táhlo s automatickou zátkou. Mají kvalitní keramické kartuše.

Vanová baterie:

Páková vanová baterie, v povrchu chromu pro nástěnnou montáž. Má kvalitní keramickou kartuši.

Doplněno o chromvou ruční sprchovou soustavou, která obsahuje ruční sprchu s 1 funkcí, nerezovou hadici a držák.

 

Podomítkový splachovač WC

Záměr zachování všech prvků v koupelně od jednoho výrobce se promítá i do podomítkových nádrží. V České republice je Geberit dominantním dodavatelem podomítkových splachovačů, přesto je zde více kvalitních výrobců, kterým je např. i Jika.

Podomítková splachovací nádržka, určena do zděných konstrukcí, s tichým chodem napouštění, splachování od 4,5l, s nosností 400 kg.

Tlačítko, se dvěma funkcemi, bílé barvy. Věříme, že na obkladech bílé tlačítko vynikne a s přehledem je nejméně náročné na údržbu.

 

Neobsahuje žádné fotografie.

Kontakt

Sportovní Lesná z.s.
Loosova 1b
Brno
PSČ 638 00
telefon: +420 777 629 254
e-mail: koubek@arenalesna.cz

IČ: 035 58 576
Bankovní spojení: 2000704955/2010