Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Vzorkovna KOUPELNY PRO BRNO byla otevřena na podzim roku 2007. Náš tým tvoří odborníci s dlouholetou praxí v oboru sanitární techniky, obkladů a dlažeb a vybavení koupelen. Každoročně jsme školeni v novinkách každého z výrobců, procházíme školeními přímo ve výrobních závodech a úzce s výrobci spolupracujeme. Sledujeme všechny významné veletrhy, trendy v oboru i v návrzích koupelen.

Naše koupelnové studio vzniklo díky vytrvalé práci majitelů a zaměstnanců firmy MAKA THERM, která si značku KOUPELNY PRO BRNO zvolila jako svůj vývěsní štít a svoji reprezentaci u klientů, kteří hledají kvalitního dodavatele pro svoji koupelnu a další vnitřní vybavení svého bytu či domu.

Firma MAKA THERM CZ byla založena v roce 1993 jako ryze česká společnost a od samého začátku své existence patří mezi významné obchodní značky, které působí na trhu sanitární techniky. Zaměření našich obchodních aktivit směřuje nejvíce na velkoobchodní distribuci vybraných komodit a také na komplexní dodávky konkrétních stavebních projektů, kterými jsou velké administrativní budovy, hotely, bytové a rodinné domy, výrobní, skladové či obchodní prostory. Naši klienti si nás cení zejména kvůli osobnímu a zcela konkrétnímu přístupu ke každému z nich a vysoké úrovni služeb, na které stavíme naši obchodní nabídku.

A zpátky ke KOUPELNÁM PRO BRNO. Pokud hledáte hezké prostředí, odbornou radu, širokou škálu sortimentu (levný i dražší, tradiční i designový, běžný i značkový), a zejména vynikající a v Brně ojedinělý standard služeb, jsme tu právě pro Vás. O tom, co všechno umíme se můžete dočíst na našich stránkách.

www.koupelny-brno.cz

Nás koupelny opravdu baví.

Neobsahuje žádné fotografie.

Kontakt

Sportovní Lesná z.s.
Loosova 1b
Brno
PSČ 638 00
telefon: +420 777 629 254
e-mail: koubek@arenalesna.cz

IČ: 035 58 576
Bankovní spojení: 2000704955/2010