Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Vzorkovna KOUPELNY PRO BRNO byla otevřena na podzim roku 2007. Náš tým tvoří odborníci s dlouholetou praxí v oboru sanitární techniky, obkladů a dlažeb a vybavení koupelen. Každoročně jsme školeni v novinkách každého z výrobců, procházíme školeními přímo ve výrobních závodech a úzce s výrobci spolupracujeme. Sledujeme všechny významné veletrhy, trendy v oboru i v návrzích koupelen.

Naše koupelnové studio vzniklo díky vytrvalé práci majitelů a zaměstnanců firmy MAKA THERM, která si značku KOUPELNY PRO BRNO zvolila jako svůj vývěsní štít a svoji reprezentaci u klientů, kteří hledají kvalitního dodavatele pro svoji koupelnu a další vnitřní vybavení svého bytu či domu.

Firma MAKA THERM CZ byla založena v roce 1993 jako ryze česká společnost a od samého začátku své existence patří mezi významné obchodní značky, které působí na trhu sanitární techniky. Zaměření našich obchodních aktivit směřuje nejvíce na velkoobchodní distribuci vybraných komodit a také na komplexní dodávky konkrétních stavebních projektů, kterými jsou velké administrativní budovy, hotely, bytové a rodinné domy, výrobní, skladové či obchodní prostory. Naši klienti si nás cení zejména kvůli osobnímu a zcela konkrétnímu přístupu ke každému z nich a vysoké úrovni služeb, na které stavíme naši obchodní nabídku.

A zpátky ke KOUPELNÁM PRO BRNO. Pokud hledáte hezké prostředí, odbornou radu, širokou škálu sortimentu (levný i dražší, tradiční i designový, běžný i značkový), a zejména vynikající a v Brně ojedinělý standard služeb, jsme tu právě pro Vás. O tom, co všechno umíme se můžete dočíst na našich stránkách.

www.koupelny-brno.cz

Nás koupelny opravdu baví.

Zástupce jemně vzorovaných lesklých dlažeb s moderním designem. Tuto nabídku můžete rozšířit ve výběru nadstandardu o dekory nebo listelu.

 

 

Možnost doplnění dekorů, mozaik a listel (nadstandard)

Zástupce jemně vzorovaných dlažeb se sytou barvou. Tuto nabídku můžete opět rozšířit ve výběru nadstandardu o dekor nebo listelu.

 

 

Možnost doplnění dekorů a listel (nadstandard)

Série, která zastupuje elegantní a neokoukatelné obklady a dlažby. Nabízí se v bílém, béžovém nebo černošedém odstínu, tyto barevné kombinace jsou ve formátu 33,3x33,3cm.

 

Výběr odstínů laminátových podlah zprostředkovává firma Kratochvíl parket profi, s.r.o.

Tato firma již více než 20 let dováží a distribuuje kvalitní podlahové krytiny předních evropských výrobců s mnohaletou tradicí, zkušenostmi i moderní výrobní technologií.

Do projektu jsme vybrali laminátové podlahy s vysokou odolností, snadnou údržbou povrchu a velkého množství dekorů imitujících strukturu a vzhled dřeva.

 

 

KONTAKT PRO ŘEŠENÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN PODLAH:

KPP Kratochvíl parket profi s.r.o., Bohunická cesta 1/328, 664 48 Moravany u Brna

Milena Nekvapilová, Mobil: +420 777 262 110, Email: m.nekvapilova@kpp.cz

Nutno kontaktovat předem a domluvit si schůzku. Otevírací doba vzorkovny: po-čt 7:30-17:00 a pá 7:30-15:00

Sanitární keramika

Tradiční česká značka Jika prakticky od svého vzniku suverénně zaujímá v České republice postavení jedničky mezi výrobci sanitární keramiky.

Podle posledních průzkumů trvale zůstává pro většinu zákazníků symbolem tradice a kvality. Velký podíl na obchodních úspěších má široká komplexní nabídka výrobků, vysoká kvalita zpracování i nadstandardní servis.

 

Umyvadlo

Nástěnná varianta umyvadla, klasické umyvadlo 60 cm, doplněné plastovým sifonem. Tento typ umyvadla má praktický umývací prostor a je jednoznačně naprosto funkční volbou.

 

Klozet

WC Závěsné, standardní design klozetu s hlubokým splachováním o standartní délce 53cm.

 

Vana

Výrobce Riho je založeno na dobré pověsti a vysoké technické úrovni českých výrobků.

Akrylátová vana Maka je uživatelsky příjemná a tvarově variabilní, stylově dotváří moderní koupelnu. Vany jsou vyrobeny ze stoprocentního akrylátového polymeru špičkové kvality, který se velice snadno udržuje, oprosti smaltové vaně je na dotek teplejší. Doplňkem mohou být skleněné vanové zástěny.

 

Baterie

Baterie Jika jsou rozumným kompromisem mezi pohledem ekonomickým a kvalitativním. Díky naši dobré spolupráci s tímto výrobcem platí i na tyto ekonomické baterie 5-ti letá garance a případný servis Jika přímo u zákazníka.

Umyvadlová baterie:

Páková stojánková umyvadlová baterie, v povrchu chromu. Součástí je táhlo s automatickou zátkou. Mají kvalitní keramické kartuše.

Vanová baterie:

Páková vanová baterie, v povrchu chromu pro nástěnnou montáž. Má kvalitní keramickou kartuši.

Doplněno o chromvou ruční sprchovou soustavou, která obsahuje ruční sprchu s 1 funkcí, nerezovou hadici a držák.

 

Podomítkový splachovač WC

Záměr zachování všech prvků v koupelně od jednoho výrobce se promítá i do podomítkových nádrží. V České republice je Geberit dominantním dodavatelem podomítkových splachovačů, přesto je zde více kvalitních výrobců, kterým je např. i Jika.

Podomítková splachovací nádržka, určena do zděných konstrukcí, s tichým chodem napouštění, splachování od 4,5l, s nosností 400 kg.

Tlačítko, se dvěma funkcemi, bílé barvy. Věříme, že na obkladech bílé tlačítko vynikne a s přehledem je nejméně náročné na údržbu.

 

Výběr a montáž dveří zprostředkovává firma SEPOS, spol. s.r.o.

Tato firma patří mezi přední prodejce dveří a výrobce zárubní v ČR. Za dobu svého více než dvacetiletého působení si vybudovala pozici stabilní společnosti, která zaznamenává neustálý vývoj a rozvoj. Vyrábí vlastní obložkové zárubně kompatibilní s nejprodávanějšími dekory dveří. Jsou specialisti ve svém oboru.

Do projektu jsme vybrali dveře plné z materiálu CPL laminát s osmi možnostmi dekoru dveří. Výhodou povrchové úpravy CPL je vysoká odolnost proti mechanickému poškození, hladká plocha umožňuje snadné udržování. Dveře budou opatřeny zárubní a dveřním kováním Vigo. Dveře do koupelny budou opatřeny systémem pro snadné zamykání. Výplň dveří je voština.

Dveře budou dodány včetně zaměření, dopravy, manipulace a montáže včetně akrylování dveří.

 

KONTAKT PRO ŘEŠENÍ KLIENTSKÝCH ZMĚN DVEŘÍ:

SEPOS, spol. s.r.o, Křenová 19, Brno 602 00

Ing. Ludmila Soldánová, vedoucí střediska, Mobil: +420 724 153 253, Email: ludmila.soldanova@sepos.cz

Nutno kontaktovat předem a domluvit si schůzku. Otvírací doba vzorkovny: po,st 7:30-17:00 a út,čt,pá 7:30-16:00

Po domluvě je možné od 4.4.2016 navštívit i vzorkovnu Sepos v OC FUTURUM - 1. patro, Vídeňská 100, 619 00 Brno

Otvírací doba vzorkovny: po-ne 9:00-20:00

Kontakt

Sportovní Lesná z.s.
Loosova 1b
Brno
PSČ 638 00
telefon: +420 777 629 254
e-mail: koubek@arenalesna.cz

IČ: 035 58 576
Bankovní spojení: 2000704955/2010